Yozgat Sarıkaya Kaplıcası Tarihi Termal Oteli

Yozgat Sarıkaya Kaplıcası – Hamamı Tarihi Termal Oteli; telefon numarası, rezervasyon, konaklama, iletişim, tedavi, adres bilgileri:

Yozgat Sarıkaya Kaplıcası hamamı Termal Oteli
Tarihi Sarıkaya Termal Oteli Tesis Bilgileri:
Yozgat sarıkaya kaplıcalarıKadınlar ve erkekler için ayrı termal havuzları, Özel kabinleri.36 adet 120 yataklı apartlar 20 odalı 60 yataklı jakuzili, mini bar, uydu tv, internet bağlantılı modern oteli, restoran, internet cafe, otopark ve kafeteryası ile hizmet vermektedir.
1
Bay ve Bayan olmak üzere 2 adet büyük termal havuz, Türk Hamamı ve Sauna konaklama yapan müşterilerimize gün boyu ücretsiz hizmet vermektedir. Günü birlik müşterileri için ayrıca aile banyoları gün boyu hizmet vermektedir.

Kaplıca; yetişmiş uzman ekibi, hijyeni, özgün yapısı, doğayla içiçe olan yerleşimi ve tedavi kapasitesi bakımından uluslararası standartları sağlayan Türkiye’nin en gelişmiş ve ünlü termal otellerindendir.

Fizik Tedavi
Tarıhinde Kral Kızı Kaplıcaları olarak bilinen Sarıkaya Kaplıcaları, şimdi modern bünyesinde Fizik Tedavi alanında modern dünyanın ve tıbbın insanoğluna sağladığı imkanları sahip olduğu doğal güzelliklerle kaynaştırarak şifa dağıtmaya devam ediyor.

Tarihi Sarıkaya kaplıcaları kaynağından doğal olarak asırlar boyu çıkan su herhangi bir katkıya maruz kalmadan içilebilirliği ve çok amaçlı kullanılabiliyor olması dolayısıyla ilgi odağı olmaktadır.

Ulaşım:
Tarihi Sarıkaya Kaplıcaları Yozgat Kayseri Karayolu üzerinde olup, Yozgat İl merkezine 80 km, Ankara’ya 290 km, Çorum ve Tokat’a 150 km, Sivas’a 190 km, Kayseri’ye 120 km uzaklıktadır.

Adres:
Kaplıca Mahallesi Dutluk Caddesi Sarıkaya / Yozgat

Yozgat Sarıkaya Kaplıcası Tarihi Termal Oteli

Post navigation