Sındırgı Hisaralan Kaplıcaları Obam Termal Oteli

Sındırgı Hisaralan Kaplıcaları Obam Termal Oteli; oda fiyatı, şifa, adres bilgileri:

Sındırgı Obam Termal Kaplıca Oteli Tesis Bilgileri:
Balıkesir Sındırgı Hisaralanı mevkiinde 58 adet standart oda, 24 adet apart villa, 8 adet suit oda, 2 adet engelli odası olamak üzere 92 odada 240 yatak kapasitelidir.

Suit Odalar:
sındırgı kaplıcaları obam termal otel50 m² genişliğindeki odalar; bir oda içerisinde oturma grubu ve yatak odası içerisinde french bad bulunmaktadır. Tüm suit odalar jakuzi içermektedir.

Apart Odalar:
Her bir binada 4 adet, 50 m² apart daire mevcuttur. Doğayla içiçe şehir stresinden uzaklaşmak isteyenlerin tercihleri arasındadır. 10 adet jakuzili, 14 adet küvetli duşa kabinli oda bulunmaktadır.

Standart Odalar:
35 m² Genişliğindeki odalarda, hem modern dekorasyon teknikleri uygulanmış hem de konforunuz düşünülerek tasarlanmıştır.

Havuz & Banyolar
Başta hareket sisteminin ağrılı hastalıkları olmak üzere, kadın hastalıklarında ve ağrılı rahatsızlıklarda müsekkin olarak kullanılır.

Romatizmal rahatsızlıklar, nevralji, nevrite, siyatik, böbrek taş ve kumu gibi rahatsızlıklarda iyi gelmektedir.

Ayrıca diş ve diş eti hastalıkları, bel ve boyun fıtıkları, kemik erimesi ve kireçlenmeler gibi hastalıklarda tedavi sürecinde olumlu etkiler göstermektedir.

Adres:
Sındırgı Simav yolu 17. km. Hisaralan Kaplıcaları Mevkii Balıkesir

SINDIRGI KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ / PANSİYONLARI
BALIKESİR KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

Sındırgı Hisaralan Kaplıcaları Obam Termal Oteli oda fiyatı Sındırgı Hisaralan Kaplıcaları Obam Termal Oteli oda fiyatı Sındırgı Hisaralan Kaplıcaları Obam Termal Oteli oda fiyatı

Post navigation