Simav Eynal Termal Kaplıcası / Hamamı

Simav Eynal Kaplıcası / Hamamı tedavi, şifa, tesis, konaklama bilgileri:

Simav Eynal Kaplıcası şifa bilgileri:
Sağlık Bakanlığı Kaplıca İşletme Ruhsatına sahip, su analizlerinde de, minarelli suyun, tedavi edici unsurlara sahip olduğu Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğünce onaylanmıştır.
eynal hamamı
Romatizmal hastalıklar romatiod artrit, kronik bel ağrısı, eklem hastalıkları, yumuşak doku hastalıkları, ortopedik, beyin ve sinir cerrahisi sonrası, genel stres bozukluğu ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

Ayrıca nevralji, cilt ve deri hastalıklarına, böbrek taşlarının dökülmesine, siyatik, kireçlenme, kadın hastalıkları ve sedef hastalığına iyi gelmektedir.

Simav Eynal Kaplıcası tesis bilgileri:
192 apart motel ve özel aile banyoları olmak üzere 800 yatak kapasitesine sahiptir.

Kaplıca bünyesinde, 2 adet termal havuzlu Türk hamamı, 250 kişilik aile restoranı, kafeterya, 4000 m2 alan üzerine kurulmuş termal aquapark açık yüzme havuzu bulunmaktadır.

Çay bahçeleri, mangal yapabileceğiniz doğal piknik alanları, çocuk oyun parkları, yürüyüş alanları, futbol sahası, market, pide fırını ve camii bulunmaktadır.

Kaplıcadaki tüm kapalı mekanlar jeotermal ısıtma sistemi ile ısıtılmakta ve apartların tamamında termal sulu özel yapım küvetli banyo mevcuttur.

Adres:
Eynal Kaplıcaları Simav / Kütahya

Simav Eynal Termal Kaplıcası Hamamı oda fiyatı rezervasyon telefon numarası

Post navigation