Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Safran Termal Oteli

Afyon Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Safran Termal Oteli oda ücreti, rezervasyon telefonu, konaklama, tesis bilgileri ve kaplıca şifalı suyunun özellikleri:

Sandıklı Hüdai Termal Kaplıcası Safran Otel suyu;
SANDIKLI HÜDAİ KAPLICALARI SAFRAN TERMAL OTELSiyatik, tendinıt, kadın hastalıkları, polinevrit, hemipleji, periartrit, romatizma, eklem kireçlenmesi, romatizma, selülit, ateşli romatizma hastalıkları, selülit, omurga kireçlenmesi, bağırsak hastalıkları, nevrit, çocuk felci sekeli, nevralji, parapleji, kırık çıkık sekelleri, kas ağrıları, ruhi yorgunluklar, böbreklerden taş ve kum düşürmesine faydalıdır.

Safran Termal Oteli tesis bilgileri:
Standart Oda
Otelin standart odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarda çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 30 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 51 standart oda mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur. Tüm odalarda balkon bulunmakta olup oda zemini halı kaplıdır.

Family Suit
Otelin family suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Family suit odalarda çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak ve koltuk bulunmakta olup 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 50 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 10 family suit oda bulunmaktadır. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Superior Oda
Otelin superior odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Superior odalarda çift kişilik yatak ve sofa bed bulunmaktadır. Odalar otelin öne ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 41 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 24 superior oda mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Deluxe Oda
Otelin deluxe odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Deluxe odalarda çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak bulunmakta olup 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 35 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 174 deluxe odamız mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Corner Suit
Otelin corner suit odaları konforlu ve rahat bir şekilde konaklamanız için dizayn edilmiş olup 2 oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Corner suit odalarda çift kişilik yatak ve 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 64 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 16 corner odamız mevcuttur. Odalarda lcd tv, merkezi klima, elektronik kapı kilit sistemi, kasa, balkon, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Tüm odalarda:
Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, klima sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Adres: Safran Thermal Resort Otel
Hüdai Kaplıcaları Mevkii Sandıklı / Afyonkahisar

SANDIKLI KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

AFYONKARAHİSAR KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

Sandıklı Hüdai Termal Kaplıcaları Safran Oteli oda ücret rezervasyon iletişim ulaşım bilgileri

Post navigation