Sandıklı Hüdai Kaplıcaları Park Termal Oteli Oda Fiyatı

Afyon sandıklı Hüdai Kaplıcaları Park Termal Oteli; oda fiyatı, konaklama tesis ve şifalı su bilgileri:

Sandıklı Hüdai Termal Kaplıcaları Park Otel tesislerinin en önemli özelliği çamur banyolarıdır.
Kızıl bir kil olan toprak ile kaplıca suyu karıştırılıp çamur banyosu tedavisi uygulanmaktadır.
Tesis de konaklayan misafirler termal havuzlardan yararlanabilmektedir.
1 adet açık yüzme havuzu, 1 adet bayanlara özel termal havuz, 1 adet baylara özel termal havuz, derinliği 40 cm olan kapalı çocuk havuzu mevcuttur.

Termal suda sodyum, kalsiyum sülfat, florür, karbondioksit içermektedir ve radyoaktif özelliğe sahiptir.

Termal su siyatik, iltihaplı hastalıklar, romatizma, sindirim sistemi hastalıkları ve nörolojik hastalıklara iyi gelmektedir.

Sandıklı Park otelde; standart, aile ve suit odalar, bulunmaktadır

Standart odalar:
TV, uydu yayını, telefon, mini bar, özel şifreli emanet kasa, split klima, kartlı anahtar sistemi banyoda duş, saç kurutma makinesi mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır.

Aile odalar:
Ara kapılı 2 ayrı oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Odalarda çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup yaklaşık 45 metrekareden oluşmaktadır. Aile odalarında 2 adet TV, uydu yayını, telefon, mini bar, özel şifreli emanet kasa, banyoda küvet, saç kurutma makinesi mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır.

Suit odalar:
SANDIKLI HÜDAİ PARK OTELİBir yatak odası ve bir oturma odası ve 2 banyodan oluşmaktadır. Suit odalarda çift kişilik yatak ve oturma grubu mevcut olup 3 kişiye kadar konaklama imkanı vardır. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup, yaklaşık 55 metrekareden oluşmaktadır. Suit odalarda 3 adet TV, uydu yayını, telefon, mini buzdolabı, özel şifreli emanet kasa, balkon, banyoda küvet, saç kurutma makinesi oda zemini halı ile kaplıdır.

Tüm odalarda:
Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuz olup, ısıtma sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Park Otelde ücretli aktiviteler:
Masaj, cilt bakımı, sağlık merkezi, çamur banyosu, aile banyosu, çamaşırhane hizmetleri, kuaför, bilardo, masa tenisi ücretlidir.

Park Otelde ücretsiz aktiviteler:
Fitness center, havuzlar, hamam, sauna, buhar odası, mini club ücretsizdir.

Adres:
Sandıklı Termal Park Otel Sandıklı merkeze 6 km, Afyon merkeze 60 km uzaklıkta Hüdai kaplıcaları bölgesindedir.

SANDIKLI KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ >>>

AFYONKARAHİSAR KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ >>>
Sandıklı Hüdai Termal Kaplıcaları Park Otel oda fiyatları rezervasyon iletişim Sandıklı Hüdai Termal Kaplıcaları Park Otel oda fiyatları Sandıklı Hüdai Termal Kaplıcaları Park Otel oda fiyatları Sandıklı Hüdai Termal Kaplıcaları Park Otel oda fiyatları

Post navigation