Nevşehir Kozaklı Kaplıcaları Hacı Veli Oteli / Pansiyonu

Nevşehir Kozaklı Hacı Veli Termal Kaplıca Oteli termal suyunun tedavide faydalı olduğu hastalıklar:

* Romatizmal hastalıkların (romatiod artrit, ankilozan spondilit başta olmak üzere) kronik dönemlerinde;
* Kronik bel ağrısı
kozaklı haciveli termal oteli* Eklem hastalıkları
* Yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak
* Ortopedik operasyonlar
* Beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, * Kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda
* Stres bozukluğu, nörovejetatif distoniler örneklerindeki gibi genel stres bozukluklarında
* Spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru

Hacıveli Termal Kaplıca Oteli Tesis Bilgileri
Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde yer alan Hacı Veli Termal Tatil Köyü, yarı olimpik bir kapalı yüzme havuzu, termal havuz, sauna ve Türk hamamına ev sahipliği yapıyor. Otelin odalarında özel mutfak ve ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır.

Oda Sayısı: 38

Hacı Veli’nin odaları halı kaplı zeminlere sahiptir. Tüm odalarda ısıtma sistemi, uydu TV ve balkon mevcuttur. Odaların her biri bahçe manzaralıdır.

Otelde her sabah geleneksel Türk tarzı yiyecekler içeren bir kahvaltı tabağı sunulmaktadır. Vitamin Bar’da gün boyunca taze sıkılmış meyve ve sebze suları servis edilir.

Otelin termal havuzu birçok rahatsızlığı iyileştirici özelliğe sahiptir. Konuklar tedavi amacıyla oteldeki çamur ya da buhar banyolarından yararlanabilir.

Tarihi Kapadokya bölgesi ve Göreme Milli Parkı’na 70 km uzaklıkta bulunan otel, Nevşehir Kapadokya Havaalanı’na 75 km mesafededir.

Adres: Hacıveli Termal Kaplıca Oteli Kozaklı / Nevşehir

Nevşehir Kozaklı Kaplıcaları Hacı Veli Oteli Pansiyonu Nevşehir Kozaklı Kaplıcaları Hacı Veli Oteli Pansiyonu Nevşehir Kozaklı Kaplıcaları Hacı Veli Oteli Pansiyonu Nevşehir Kozaklı Kaplıcaları Hacı Veli Oteli Pansiyonu

Post navigation