Muğla Dalyan Gürkan Apart Oteli

Muğla Dalyan Gürkan Apart Otel ana cadde üzerinde ve aynı zamanda bütün ihtiyacınız olan; market, bar, restorant ve günlük tur teknelerinin kalkış yerine 5 dakikadan daha kısa mesafededir.

Apart otelde 2 çift yatak odalı ve 8 tek yatak odalık toplam 10 daire vardır. Tesis 3000m2 lik geniş bahçe üzerine kurulmuştur.

Bahçe
Havuz başındaki kamelyalarda ve oturma gruplarında istediğiniz zaman oturabilir.
Bahçe içersinde yer alan ızgara mangalları kullanarak ailenizle ve sevdiklerinizle mangal partileri verebilirsiniz. Apartımız bahçesi ve odalarında ücretsiz internet hizmeti verilmektedir

1+1 Açık salon mutfak + yatak odası 2-3 kişilik isteğe göre yatak ilavesi
Apart dairede; yatak odasında 1 çift kişilik yatak salon mutfak bölümünde bir tek kişilik yatak vardır. Dairede HD Tv yerli Yabancı Uydu Yayını, banyo tuvalet, sıcak soğuk su, klima, balkon, mutfak malzemeleri, set üstü ocak, su ısıtıcısı, buz dolabı ve masa oturma grubu vardır.

1+1 Açık salon mutfak + yatak odası 3-4 kişilik
Muğla dalyan apart pansiyonApart dairede; yatak odasında 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak, salon mutfak bölümünde 1 tek kişilik yatak ve 1 çekyat vardır. Dairede HD Tv yerli yabancı uydu yayını, banyo tuvalet, sıcak soğuk su, klima, balkon, mutfak malzemeleri, set üstü ocak, su ısıtıcısı, buz dolabı ve masa oturma grubu vardır.
.
2+1 Açık salon mutfak + 2 yatak odası 6 kişilik
Apart dairede; yatak odasında çift kişilik yatak ve klima vardır . diğer yatak odasında 2 tek kişilik yatak vardır. Banyo ve tuvalet yatak odalarından bağımsız koridordadır. Mutfak bölümünde büyük ekran Lcd Tv, Uydu yayını, şömine, Set üstü ocak, Fırın, su ısıtıcısı, buz dolabı, çamaşır makinesi, mutfak malzemeleri, 2 çekyat, masa ve oturma grubu vardır.

Ulaşım: Atatürk Caddesi No: 79 Dalyan / Muğla

Post navigation