Mudurnu Babas Kaplıcaları Termal Oteli

Mudurnu Babas Kaplıcaları Termal Oteli; oda fiyatı, tesis, şifa, rezervasyon telefonu bilgileri:

Mudurnu Babas Kaplıcaları Termal Oteli şifa bilgileri:
Karaciğer, safrayolları rahatsızlıkları, metabolizma hastalıkları ve hafif diabetliler üzerinde olumlu etkileri görülmektedir.

Solunum Sistemi Hastalıkları:
Astma bronşiyal, aronik bronşit, alerjik üst solunum yolu hastalıkları, pnömokonyoz’dır. Bu tür hastalıklarda daha çok klimaterapi uygulanmaktadır.

Cilt Hastalıkları:
bolu mudurnu babas termal oteliEgzema, akne, psöriasis, nörodermit, kronik rezidüel ürtiker’dir.

Kas – İskelet Sistemi Hastalıkları:
Dejeneratif eklem hastalıkları (kireçlenmeler), yumuşak doku romatizmaları, bazı inflamatuar romatizmal hastalıklar (örneğin ankilozan spondilit, romatoid artrit), ortopedik girişimler sonrası, travmalar sonrası’dır. Bu tür hastalıklarda daha çok banyo kürleri uygulanmaktadır.

Kalp – Dolaşım Sistemi Hastalıkları:
Kompanse kalp yetmezliği, fonksiyonel dolaşım bozukluğu, esansiyel hipertansiyon, varisler, periferik arter hastalıkları, esansiyel hipontansiyon (özellikle ortostatik)’dır. Bu tür hastalıklarda daha çok banyo ve iklim kürleri uygulanmaktadır.

Mide – Bağırsak – Metabolizma Hastalıkları:
Mide hastalıkları, şeker hastalığı, obesite, gut, karaciğer-safra kesesi fonksiyonel yetmezlikleri’dir. Bu tür hastalıklarda içme kürleri ve şifalı çamur ağırlıklı olarak uygulanmaktadır.

Böbrek ve İdrar Yoları Hastalıkları:
Kronik piyelonefrit, kronik sistit, kronik prostatit, böbrek taşları, fonsiyonel yetmezlik’dir. Bu tür hastalıklarda içme kürü, şifalı çamur ve banyo kürü ağırlıklı olarak uygulanmaktadır.

Kadın – Doğum Hastalıkları:
Genital organların müzmin hastalıkları, vejetatif over yetmezliği, fonksiyonel sterilite (kısırlık), ameliyatlar sonrası adhezyon profilaksisi, dismenore(ağrılı ve zor adet görme), fluor (genital akıntı). Bu tür hastalıklarda daha çok banyo kürü uygulanmaktadır.

Nörolojik Hastalıklar:
Merkezi ve periferik kronik inflamatuar hastalıklar, omurga hastalıkları, travmatik lezyonlar, spastik paraliziler, nöro ve myopatiler, vasküler nörolojik hastalıklar, inme rehabilitasyonu, nöro-vejetatif distoni’dir.

Mudurnu Babas Kaplıcaları Termal Oteli tesis bilgileri:
Babas Kaplıca Oteli, 138 yatak kapasitelidir. Tesiste 2 umumi ve 1 özel banyo yer almaktadır.

Adres:
Babas Kaplıcası Gürçam Köyü Mudurnu / Bolu

Ulaşım:
Babas Kaplıcası; Bolu kent merkezinin 52 km. güneybatısında bulunan Mudurnu İlçesinin 5 km. güneyinde, Gürçam Köyü yakınında yer almaktadır.

Bolu Mudurnu Babas Termal Kaplıcası Otelleri oda fiyatı Bolu Mudurnu Babas Termal Kaplıcası Otelleri oda fiyatı Bolu Mudurnu Babas Termal Kaplıcası Otelleri oda fiyatı

Post navigation