Kütahya Yoncalı Termal Kaplıca Oteli Oda Fiyatı – Rezervasyon

Kütahya Yoncalı Termal Kaplıca Oteli; Oda fiyatı, rezervasyon, tesis konaklama ve şifa bilgileri:

Kütahya Yoncalı Termal Kaplıca Oteli eski Tütav termal kaplıca otelinin işletmeci değişikliği nedeniyle yeni adıdır. Yoncalı Oteli Termal Suyun Endikasyonları Romatizma, lumbalgie, bel-boyun fıtığı, kireçlenme, kırık ya da felç sonrası rehabilitasyon, cilt hastalıkları, spor yaralanmaları.

Yoncalı Oteli Termal Suyun Özellikleri Termal suyu bikarbonat iyonunca çok zengin olup, kalsiyum, magnezyum iyonları da içermektedir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde 1230’lu yıllardan beri kullanılmaktadır. İçerdiği mineraller sayesinde gençlik suyu olarak da kabul edilen Termal suyunun yeraltından çıkış sıcaklığı 42 derece olup, tesisteki bütün odalarda, havuzlarda ve tedavi merkezindeki birimlerde mevcuttur. termalkaplicaotelleri.com

Yoncalı Oteli Kaplıca Suyunun Etkileri: Genel durumda düzelme, kan dolaşımında artma, solunum hızlanması, iç organ işlevlerinde artma, vücut ısısında artma-terleme, bozulmuş hormonal ve sinirsel dengelerde düzelme, ağrılarda azalma ve kas spazmlarının çözülmesi, hareket kapasitesinde artma, eklem ve kaslardaki kalıcı hasarların önlenmesi, psikolojik rahatlama
1

Yoncalı Termal Oteli Konaklama ve Yeme-İçme 73 oda ve 180 yatak kapasitesine sahip olan tesisde 2 kral yoncalı termal oteli kütahya dairesi, 6 suit oda ve tüm odalarda balkon, uydu yayını, telefon, minibar, emanet kasası, banyoda; saç kurutma makinesi, termal su mevcuttur. Otelde merkezi ısıtma sistemi kullanılmaktadır. Tesise 300 kişilik kapalı resataurant, 1000 kişilik havuzbaşı restaurant, 150 kişilik özel yemek ve konferans salonu bulunmaktadır.

Yoncalı Termal Oteli Aktiviteleri Tesis restaurant bölümünde yoncabar ve dış havuz bölümünde havuzbar bulunmaktadır. Tesiste 1 kapalı yüzme havuzu, 1’i yarı olimpik olmak üzere 2 adet açık yüzme havuzu, 1 adet bayanlar havuzu, 1 adet romatizmal hastalıklar havuzu, sauna, jakuzi, fıtness center ve Klasik Türk Hamamı bulunmaktadır. Bu birimlerin dışında; masaj, bitki banyosu, çamur banyosu, parafin banyosu ve fizik tedavi birimleri de mevcuttur.

Ücretli Servisler Çamaşırhane, ütü, telefon, oda servisi, taksi, revir, masaj, bitki banyosu, çamur banyosu, parafin banyosu, fizik tedavi üniteleri.

Adres:
Tavşanlı Yolu. 16. Km. Yoncalı / Kütahya

KÜTAHYA YONCALI PANSİYONLARI / APART OTELLERİ

Kütahya Yoncalı Termal Kaplıca Oteli Oda Fiyatı Rezervasyon Kütahya Yoncalı Termal Kaplıca Oteli Oda Fiyatı Rezervasyon

Post navigation