Kurşunlu Termal Kaplıcaları Jeotermal Termal Oteli

Çankırı / Kurşunlu Jeotermal Kaplıcaları Termal Oteli; oda ücreti / fiyatı, şifa, konaklama, iletişim, rezervasyon, ulaşımı, adresi bilgileri:

Kurşunlu Jeotermal Kaplıcaları Termal Oteli Tesis Bilgisi:
Ana bina ve anex bina olmak üzere iki ayrı binadan oluşmaktadır.
Anex binada 5 junıor oda – 23 standart oda, 1 süit, 12 standart oda bulunmaktadır. Anex binadaki duşlu odalarda termal su ve balkon bulunmaktadır. TV, telefon, 24 saat termal ve sıcak su, banyolar küvetli. Zemin seramik kaplıdır.
Ana binada 75 standart oda, 2 süit, tüm odalar balkonlu, yerler halı kaplı, 24 saat termal ve sıcak su, banyolar küvetli ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Ayrıca tesiste, 2 kapalı termal havuz, 2 Türk Hamamı, 15 özel havuz, 3 asansör, lobi bar, 3 restoran, 3 toplantı salonu, oyun salonu, fitnes center ve 2 mescit bulunmaktadır.

Oteldeki ücretli aktiviteler
Alınan tüm içecekler, masaj, oda servisi.

Oteldeki ücretsiz aktiviteler
Bilardo, masa tenisi, masa oyunları, Türk Hamamı, tüm havuzlar, oyun salonları, fitnes center.

Kurşunlu Jeotermal Kaplıcaları Termal Oteli Tedavi Bilgisi:
Ortapedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında kireçlenme rahatsızlığına, kas tutulmaları ve her türlü sekellerin tedavisinde, cilt güzelliği ve cilt hastalıklarına, stres ve strese bağlı tüm rahatsızlıklara, spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

Ulaşım:
Kurşunlu Termal Otel Ilgaz kayak merkezine 55 km, Çankırı’ya 90 km, İstanbul’a 390 km, Ankara’ya 140 km uzaklıktadır. Esenboğa hava alanına 120 km mesafede bulunmaktadır.

Adres:
Kurşunlu Jeotermal Kaplıcaları Termal Oteli: Çavundur Beldesi E-80 Karayolu Üzeri Otel ve Jeotermal Kaplıcaları

Kurşunlu Termal Kaplıcaları Jeotermal Termal Oteli Kurşunlu Termal Kaplıcaları Jeotermal Termal Oteli Kurşunlu Termal Kaplıcaları Jeotermal Termal Oteli Kurşunlu Termal Kaplıcaları Jeotermal Termal Oteli

Post navigation