Kızılcahamam Kaplıcaları Patalya Termal Oteli

Ankara Kızılcahamam Kaplıcaları Patalya Termal Oteli; oda fiyatı, tesis, şifa bilgileri: Tesiste kullanılan termal suyun Sağlık Bankanlığı’nca tespit edilmiş tedavi özellikleri: kızılcahamam patalya termal oteli

Doktor kontrolünde banyo uygulamaları seklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların (romatiod artrit, ankilozan spondilit basta olmak üzere) kronik dönemlerinde; kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, Ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, stres bozukluğu, nörovejetatif distoniler örneklerindeki gibi genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak; içme kürleri seklinde florür içermesi nedeni ile osteoporozda, bikarbonatlı nitelikte olmasından ötürü üst gastrointestinal sistemin fonksiyonel rahatsızlıklarında yardımcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

Patalya Termal Kaplıca Oteli Tesis Bilgileri: Patalya Termal Resort 156 Oda ve 4 suit, 6 bungalo, 1 özürlü odası toplam 312 yatak kapasitesi.

Standart olarak bütün odalarda minibar, TV, uydu yayını, banyo ve odada direkt hatlı telefon, kasa, halı zemin, banyo Termal küvet & WC ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

Özel Banyolar:

A Tipi Özel Banyo; Jakuzili havuz, sauna, fin hamamı, Türk hamamı, Tv, minibar , telefon, duşakabin ve WC mevcuttur.

B Tipi Özel Banyo; Jakuzili havuz, telefon, duşa kabin ve WC mevcuttur.

C Tipi Özel Banyo; Jakuzili havuz ve telefon mevcuttur. Not : Özel banyolar minimum 1 saat karşılığı kiralanabilir. Kür Merkezini arayarak müsayitlik durumunu öğrenebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Masaj / Kese Masaj; Rahatlatıcı, gevşetici yada zindeleştirici olarak önerdiğimiz bir terapi yöntemidir.Masaj keyif veren bir uygulama olarak yaşamın tek düzeliğinden, sıkıntı ve gerginliklerinden arınıp, kendimizi ödüllendirmek adına baş vurduğumuz bir terapidir. Kese; Vücutta bulunan ölü deri tabakasının atılmasını sağlamak amacıyla yapılan bir peeling işlemidir.

GÜZELLİK MERKEZİ İş yaşamının stresi, şehrin gürültü ve kirliliği gibi olumsuz etkenlerden kurtulup sevdiklerinizle ve doğayla baş başa olmak, rahatlamak, yeniden doğmuşcasına sağlık ve zindeliğe kavuşmak için kür merkezine’ne gelmeniz yeterli olacaktır.

* Papatya Banyosu * Çikolatalı & Kakaolu Vücut Bakımı * Yosun Terapi * Çamur Terapi * Küvette Yosun Banyosu * Cilt Bakımı * Süt Banyosu * Manikür – Pedikür -Parafinli El Bakımı * Kaş Dizayn & Boyama – Sir Ağda * Solaryum * Sıcak Taş Masajı * Aroma Terapi

Patalya Termal Oteli Adres: Soğuksu Milli Parkı İçi Kızılcahamam – Ankara

KIZILCAHAMAM KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ
ANKARA KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

Kızılcahamam Kaplıcaları Patalya Termal Oteli oda fiyatı Kızılcahamam Kaplıcaları Patalya Termal Oteli oda fiyatı Kızılcahamam Kaplıcaları Patalya Termal Oteli oda fiyatı

Post navigation