Kızılcahamam Kaplıcaları Başak Termal Oteli

Kızılcahamam Kaplıcaları Başak Termal Oteli oda fiyatı; adresi, rezervasyon telefonu ve tesis bilgileri:

Toplamda 76 standart, 80 standart oda, 28 suit oda, 2 kral dairesi olmak üzere 110 oda, 274 yatak kapasitesine sahiptir.

Standart odalarda çift kişilik yatak veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup bazı odalarda ilave yatakla 3 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup, yaklaşık 25 metrekareden oluşmaktadır. Standart odalarda TV, telefon, merkezi ısıtma, banyoda duş, saç kurutma makinesi mevcuttur.Tüm odalarda oda zemini halı ile kaplıdır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuzdur.

kızılcahamam başak termal oteli

Suit odaları  bir yatak odası, bir oturma odası ve tek banyodan oluşmaktadır. Suit odalarda çift kişilik yatak ve oturma grubu bulunmakta olup odalara ilave yatakla 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir. Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup, yaklaşık 35 metrekareden oluşmaktadır. Suit odalarda TV, telefon, merkezi ısıtma, banyoda duş, saç kurutma makinesi mevcuttur.Tüm odalarda oda zemini halı ile kaplıdır.

Oda temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Otelde sigara içilmeyen odalar mevcuttur. Odalardaki internet erişimi kablosuzdur.

Otelde restoran var.

Termal Havuz
Tesisde 1 adet baylar için, 1 adet bayanlar için termal havuz bulunmaktadır. Termal suyu romatizmal hastalıklar, ortopedik hastalıklar, nörolojik rahatsızlıklar, nefrolojik hastalıklar ve deri hastalıklarına iyi gelmektedir.

Adres:
Namık Kemal Caddesi No: 39 Kızılcahamam / ANKARA

KIZILCAHAMAM KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

ANKARA KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ
Kızılcahamam Başak Termal Oteli telefon numarası oda fiyatı

Post navigation