Karacasu Kaplıcaları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hastanesi

Bolu Karacasu Kaplıcaları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hastanesi; adresi, rezervasyon telefonu:

Bolu Karacasu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hastanesi, Sağlık Bakanlığınca Bolu Kaplıca ve Fizik Tedavi Kurumu olarak hizmete açılmıştır.

bolufizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesi

Hastane Bolu Merkeze 5 km uzaklıkta olup, kadrolu personel ve 225 yatak kapasitelidir.
,
Amacı, Fizik Tedavi, kaplıca ve rehabilitasyon yolu ile ağrılı ve engelli tüm hastalarımızın günlük yaşam aktivitelerindeki rahatlığı en üst düzeye çıkarmaktır.

Mevcut bina içinde, yatan hastalar için; 1 adet yatan hasta fizik tedavi ünitesi, ayaktan hastalar için 1 adet ayaktan fizik tedavi ünitesi, yatan ve ayaktan hastalar için 1 adet rehabilitasyon tedavi ünitesi ve mekanik egzersiz ünitesi mevcuttur.

Ayrıca bayan-erkek ayrı olmak üzere 2 adet kaplıca havuzu bulunmaktadır.

Üniteler de hotpack, infraruj, parafin, whirlpool (girdap banyosu), ultrason, kısa dalga diatermi, tens, diadinami, galvanik akım, sinuzoidal akım, interferansiyel akım, laser, elektriksel stimülasyon, boyun-bel traksiyon, coldpack, jobs, parmak merdiveni, paralel bar, kol çarkı cihazları ile ortopedik, nörolojik ve romatizmal hastalıkların tedavisi yapılmaktadır.

Kas ve romatizma hastalıkları, kireçlenmeler (artroz), beyin ve sinir zedelenmeleri (felç), boyun, bel ve sırtta görülen fıtıklar ve siyatik rahatsızlıkları, iltihaplı romatizma hastalıkları (ankilozan spondilit, romatoid artrit ) gibi hastalıklar için yoğunlukla hastaneye başvurulmakta ve bir çok hasta şifa bulmaktadır.

Adres: Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Fatih Mah. İzzet Baysal Cad. Ihlamur Sk. No:7 Karacasu / Bolu

Karacasu Kaplıcaları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Hastanesi Karacasu Kaplıcaları

Post navigation