İnegöl Oylat Kaplıcaları Aşiyan Termal Oteli

İnegöl Oylat Termal Kaplıcaları Aşiyan Thermal Oteli; rezervasyon telefonu, oda fiyatları, adresi, tedavi ve konaklama bilgileri:

Aşiyan Thermal Oteli Tesis Bilgileri:

İnegöl Oylat Aşiyan Termal oteli Otelin standart odaları, tek oda ve tek banyodan oluşmaktadır. Standart odalarda çift kişilik yatak, 2 adet tek kişilik yatak bulunmakta olup yatak ilave edilip 4 kişiye kadar konaklama yapılabilir.
,
Odalar otelin ön ve arka tarafına cephe olup, yaklaşık 15-20 metrekareden oluşmaktadır ve toplamda 88 standart oda mevcuttur.

Standart odalarda TV, uydu yayını, merkezi ısıtma, mini bar ve banyoda duş, saç kurutma makinesi mevcuttur. Oda zemini halı ile kaplıdır.

Otede sigara içilmeyen odaları mevcuttur. Odalardaki ısıtma sistemi ise merkezi olarak çalışmaktadır. Mini bar günlük olarak doldurulmaktadır.

Aşiyan Thermal Oteli Şifa Bilgileri:
Romatizmal ağrılar, kireçlenme, böbrek rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, kadın hastalıkları, sinir ağrıları, sinir iltihapları, siyatik, sinir uyuşukluğu, nevroloji, beyin yorgunluğu, eklem civarı iltihaplanmaları, düşük ve yüksek tansiyon rahatsızlıklarında tansiyonu dengeler, katılaşmış ve spasztite olmuş felç durumlarına iyi geliyor.

Bebek bekleyen aileler için Oylat Kaplıcaları suyunun iyi geldiği ve kadın hastalıkları üzerinde etkili olduğu da dilden dile dolaşmaktadır.

İçme kürü olarak mide rahatsızlıklarına, bağırsak rahatsızlıklarına iyi gelmenin yanında böbrek taşlarının oluşumunu engellemekte ve oluşan böbrek taşlarının eritilip vücuttan atılmasına yardımcı olmaktadır.

Adres:
Aşiyan Termal Oteli Oylat Kaplıcaları İnegöl / Bursa

İnegöl Oylat Kaplıcaları Aşiyan Termal Oteli oda fiyatı rezervasyon telefonu İnegöl Oylat Kaplıcaları Aşiyan Termal Oteli oda fiyatı rezervasyon telefonu İnegöl Oylat Kaplıcaları Aşiyan Termal Oteli oda fiyatı rezervasyon telefonu

Post navigation