Gazlıgöl Kaplıcaları Aydın Termal Tatil Köyü Oteli

Afyon Gazlıgöl Kaplıcaları Aydın Termal Tatil Köyü Oteli tesis, konaklama ve şifa bilgileri:

Gazlıgöl Aydın Termal Kaplıca Tatil Köyü Oteli Tedavi Özellikleri:
1. Romatizmal, bel, sırt ve eklem ağrılarının tedavisinde,
GAZLIGÖL AYDIN TERMAL KAPLICA TATİL KÖYÜ2. İdrar yolları rahatsızlıklarının tedavisinde,
3. Nevralji (sinir ucu iltihabı) ağrılarının tedavisinde,
4. Sedef, mantar, akne, egzama gibi cilt hastalıklarının tedavisinde,
5. Karaciğer hastalıklarının tedavisinde,
6. Kadın hastalıklarının tedavisinde,
7. Kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde
8. Mide rahatsızlıklarının tedavisinde,
9. Böbrek, safra kesesi taşı ve kumlarının tedavisinde,
10. Eklem kireçlenmelerinin tedavisinde,
11. Kırık-çıkık sonrası tedavilerde

Gazlıgöl Aydın Termal Tatil Köyü Afyon merkeze 20 km uzaklıkta villa tipinde konaklama yapabileceğiniz aynı zamanda 1.etap ve 2.etap devre mülk alabileceğiniz, şifalı kaplıca suyunun yanında sağlık ve güzellik alanında da faydalanabileceğiniz bir tesistir.

Sağlıklı termal suyuna sahip Afyon Gazlıgöl Aydın Termal, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonu, aquapark, Fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, spa, konferans ve toplantı odaları gibi bir çok sosyal imkanlarıyla hizmetinizdedir.

Gazlıgöl Aydın Termal konaklama imkanı olarak dubleks ve stüdyo daire seçeneklerini sunmaktadır. Havuzlu ve barbekülü dubleks villalar bir salon salamanje, açık mutfak, üç odası, wc, banyo olmak üzere 140 metrekaredir. Diğer seçenek stüdyo daireler ise 55 metrekare olup salon, mutfak, yatak odası, banyo, wc ve 2 x 1,40 x 0,80 boyutlarında olan havuzlu odadan oluşmaktadır.

Konaklama yapacağınız site içerisinde bir çok imkan mevcuttur. Market, lokanta, çay ve çocuk bahçeleri, piknik alanları, çeşitli spor aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz spor tesisleri, mescit, sıcak sulu olimpik yüzme havuzu, fizik rehabilitasyon merkezi ve en önemlisi dünyanın su kalitesi yönünden ilk 3 içerisinde bulunan kükürt oranı yüksek kaplıca suyu bu imkanlardandır.

Gazlıgöl Aydın Termal kaplıcasında erkek ve bayanlar için havuzlu banyo yapılabilecek bölümler, saunalar, buharlı terleme odaları, çamur banyoları için ideal bir ortam bulacaksınız. Kükürtlü su sıcaklığının 37 38 derecelerde olan termalde, evlerden de bu su kullanılabilmektedir. Termal su kullanıma sunulmadan önce havuzlarda ideal sıcaklık için dinlendirilmektedir.

Termal havuz, çocuk odası, yatak odası, salomaj ve bir çok özelliğiyle süit villalar kendinizi çok daha özel hissettirecek konfora sahip.

Süit Villalar
Aydın termalde Villa tipi konaklamayı tercih eden misafirler için 140 metrekarelik dubleks villalar bulunmaktadır. 3 oda 1 salomaj olarak tasarlanan süit villalarda 14 metrekarelik termal hamam da mevcuttur. Tabandan ısıtmalı Aydın Termal süit villalarında Banyo, çift tuvalet, iki balkon, barbekü, 6 kişi kapasiteli yatak ve mutfak eşyası bulunmaktadır. Ayrıca uydu yayını, IP telefon hizmeti ve internet bağlantısı misafirlerin hizmetine sunulmuştur.

GAZLIGÖL / İHSANİYE TERMAL OTELLERİ

AFYONKARAHİSAR TERMAL OTELLERİ

Gazlıgöl Aydın Termal Kaplıca Tatil Köyü Oteli oda fiyatları ücretleri konaklama rezervasyon adres telefon

Post navigation