Edremit Güre Afrodit Termal Kaplıca Oteli Oda Fiyatı

Edremit Güre Kaplıcaları Afrodit Termal Oteli oda fiyatı; şifa ve tesis bilgileri:

Güre Afrodit Termal Kaplıca Oteli tesis bilgileri:
132 Oda sayısı, 1 kral dairesi, 4 suit ve 4 engelli odası,
GÜRE AFRODİT TERMAL OTELİ170 kişilik kahvaltı salonu ve cafe, A’la carte restaurant (Cafe İda) ve deniz manzaralı 300 kişilik restaurant açık büfesi ve 1 adet mini marketi bulunan otelin odaları özel tasarlanmış ve en ince ayrıntılar düşünülmüştür.

Tüm odalarda Osmanlı kurnası özel mermer küvetler, uydu yayınlı TV, merkezi ısıtma kalorifer, klima, buzdolabı, mini bar, saç kurutma makinası, direkt telefon, WC ve balkon bulunmaktadır.

Türk mutfağına özgü bir çok yemek çeşidi de deneyimli mutfak ekibimiz tarafından özenle, günlük taze ürünlerden hazırlanmakta olup yöreye özgü zeytin çeşitleri ve kahvaltılıklarla hazırlanan açık büfe kahvaltı otelin diğer hizmetlerindendir.

Hizmetleri:
- 24 Saat önbüro hizmeti
- Kuaför
- Fotoğrafçı
- Termal şifalı su banyoları
- Tur hizmetleri
- Kuru temizleme ve çamaşırhane
- Tenis
- Satranç
- Kablosuz internet erişimi
- Kreş

Termal suyun şifa özellikleri:
Tarih boyunca sağlık ve güzellik için kullanıldığı bilinen tesisin termal suyunun doğal ortamında ve yeryüzüne çıkış yaptığı kaynak noktasında kullanılmasının ayrıcalığını konuklarına sunar.

Sağlık Turizminde ülkemizin zengin doğal sağlık ortamına ve unsurlarına sahip Güre Belediyesi Afrodit Termal Tesisinin kaplıca suyu T.C Sağlık Bakanlığı balneolojik raporu ile belgelenmiştir.

Tıbbi Balneolojik değerlendirme aşağıdaki gibidir.
Banyo uygulamaları şeklinde kronik dönemdeki kas iskelet hastalıklarının tedavisinde yardımcı ve tamamlayıcı tedavi unsuru olarak, ortopedik operasyonlar sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında mobilasyon çalışmalarında celebral palsy (spastik) gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, nörovejetatif distoni gibi genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak içme kürleri şeklinde osteoporozda yardımcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

Ayrıca kadın hastalıkları, cilt hastalıkları, guatr, kireçlenme, sedef, böbrek taşı ve kumu, karaciğer rahatsızlıklarına iyi gelmektedir.

Termal suyun bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olan etkileri ruhsal gerginliği azaltma ve relaksasyon, kaslarda yorgunluğu giderme, kasılmaları çözme ve gevşeme, cildi yumuşatıcı ve dinçleştirici etki, ağrıyı azaltma ve aynı zamanda sağlıklı kişilerde koruyucu kür uygulamalarında da yaygındır. Termal su biyolojik hücre yıpranmasını ve yaşlanma hızını yavaşlatarak yediden yetmişe herkese daha sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.

Adres:
İskele Mah. Güre – Edremit / Balıkesir

EDREMİT / GÜRE KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ
BALIKESİR KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

Edremit Güre Afrodit Termal Kaplıca Oteli Oda Fiyatı Edremit Güre Afrodit Termal Kaplıca Oteli Oda Fiyatı Edremit Güre Afrodit Termal Kaplıca Oteli Oda Fiyatı

Post navigation