Denizli Sarayköy Çavuşoğlu Termal Kaplıca Oteli

Denizli Sarayköy ilçesinde kokar hamam bölgesinde bulunan Çavuşoğlu Termal Kaplıca oteli tesis ve tedavi bilgileri:

Sarayköy Çavuşoğlu Termal Oteli tesis bilgisi:
sarayköy çavuşoğlu kaplıcalarıOdalar betonarme olup, komple mermer ve fayanstan oluşmaktadır. Odaların içinde yatak odası bölümü, televizyon, mutfak, buzdolabı, banyo, tuvalet ve kaloriferli ısıtma sistemi, ayrıca her odaya ait balkon mevcut bulunmaktadır. Isıtma sistemi 12 ay çalışmaktadır..

Çavuşoğlu kaplıcalarında ender rastlanan doğal (tabii) sauna, çamur banyosu, mayasıl (hemoraid) tedavi odası sulu masaj odası ve thermal (şifalı su) su içeren kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu imkanların yanı sıra dağların yamaçlarına oturmuş güzel bir doğa ortamında güler yüzlü personeli ile hem iyi bir tatil imkanı sağlamakta, ayrıca sizleri fiziksel ve ruhsal bir tedavi ile uğurlamaktadır.

Tedavi bilgisi:
% 100 doğal, organik bir peloid türüdür bitki ve kökenlerin toprak altında oksijensiz ortamda, termal su ile etkileşerek en az yüz yıllık bir süreçte çürümesiyle oluşur.

Çamurun değerli kılan mekanik ve termik etkisinin yanında kimyasal etkisinin olmasıdır. Oluşumundaki termal kükürtlü suyun yoğun etkisi ile inorganik yapıdadır. Özellikle cilt hastalıklarında mantar, kaşıntı, uyuz, sedef gibi ve günlük cilt bakım uygulamalarında hızlı ve etkin sonuçlar vermektedir.
Sauna, yerden çıkan doğal buhar üzerine kurulmuş olup tamamen natureldir.

Çamur banyosu ve saunadan sonra termal yüzme havuzu ve masaj salonu hizmetinizdedir.

Ulaşım:
Çavuşoğlu ( Tekke ) kaplıcalarının yolu, her nevi taşıt trafiğine müsait yapıda olup, devamlı otobüs, dolmuş, taksi, minibüs, gibi mutat vasıta temini her zaman mümkündür. Kaplıcaya Sarayköy ve Buharkent ilçelerinden sezon içinde karşılıklı seferler yapılmaktadır. Servis otosu Buharkent’ten her gün saat 10.00 da ve akşama kadar her saat hareket etmekte olup yol asfalttır.

Adres:
Sarayköy – Tekke Mahallesi / Köyü (Kabaağaç Yolu Mevkii) Denizli

SARAYKÖY ve BULDAN KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

DENİZLİ KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

Denizli Sarayköy Çavuşoğlu çamur Termal Kaplıca Oteli oda fiyatı Denizli Sarayköy Çavuşoğlu çamur Termal Kaplıca Oteli oda ücreti

Post navigation