Denizli Karahayıt Hatipoğlu Termal Pansiyonu Oda Fiyatı / Rezervasyon / İletişim

Pamukkale Karahayıt Kaplıcası Hatipoğlu Oteli / Pansiyonu; oda ücreti, rezervasyon iletişim telefon numarası, adresi, konaklama, şifa, tesis bilgileri:

Karahayıt Hatipoğlu Termal Pansiyon Tesis Bilgileri:
- 40 oda
- Yatak kapasitesi: 100 yatak
- Her oda da en az 2 yatak mevcuttur. (İhtiyaç halinde ek yer yatağı)
- Televizyon
- Buzdolabı
- Gardrop
- Lüx Oda’ların mutfak kısmı oldukça geniştir.
- Diğer odaların mutfaklarını ise sadece yemek hazırlamak için kullanabilirsiniz.
- Misafirler, yemeklerini kendi mutfaklarında kendileri yapıp o şekilde yemek istiyorlarsa mutfak gereçlerini kendileri getirmelidir. Ama Tüp ihtiyacınız dolum ücretini almak kaydıyla karşılanmaktadır.
- Her odada (odaya has) banyolarda kırmızı suyun içine doldurulduğu 1,5 metreküplük el yapımı küvetler bulunmaktadır. Kırmızı suyu bu havuzlara doldurarak kullanabilirsiniz.
- Banyo, tuvalet ve mutfakların taban ve yan yüzeyleri kale bodur / fayans ile kaplıdır.
- Odalardaki tuvaletler “oturaklı tuvalet” şeklindedir…
- Lüx odaların kendine has balkonu vardır. Ayrıca kral dairelerin balkonlarında, 3. katta olduğu için çarşı manzarası çok hoştur.
- Odaların temizliği hususunda da gayet titiziz davranılmaktadır. Bilhassa banyo ve tuvaletler asit (tuz ruhu) ile temizlenmektedir.
- Bina yeni yapı olduğu için asla rutubet kokusu olmamaktadır.

- Pansiyon Çarşı Caddesi üzerindedir. Bu yönden lokanta, kahvehane, cami (150 mt. yakınında) gibi toplu yaşam noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz

- Pansiyon da yeme-içme hizmeti bulunmamaktadır.

Karahayıt Termal Kırmızı Suyun Faydaları
Banyo olarak kullanıldığında;
Romatizma, siyatik, kireçlenme, kadın hastalıkları, cilt damar sertliği, tansiyon ayarları, kan basıncını düzenler, böbrek taşlarını düşürür, fizik tedavisi, kemik erimesi, bel ve boyun fıtığı, dolaşım sistemi hastalığı, nörolojik rehabilitasyon gerektiren hastalıklar ve ameliyat sonrası meydana gelen rahatsızlıklar

İçilmesi halinde;
Sindirim, mide, bağırsak, karaciğer ve safra yolları üzerinde olumlu etkiler, şişmanlık, gut, diabet gibi metabolizma bozukluklarını düzenler.

Adres:
Karahayıt Kaplıcalar Bölgesi Pamukkale – Denizli

DENİZLİ KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

PAMUKKALE KARAHAYIT KAPLICALARI OTELLERİ / PANSİYONLARI

Karahayıt Hatipoğlu Oteli Pansiyonu Pamukkale Kaplıcası hamamı kırmızı su oda ücreti fiyatı rezervasyon iletişim telefon numarası adresi konaklama şifa

Post navigation