Bursa Çekirge Çelik Palas Oteli Oda Fiyatı

Bursa Çekirge Çelik Palas Oteli; oda fiyatı, tesis konaklama, adres ve şifa bilgileri:

Bursa Çekirge Çelik Palas Oteli tesis bilgileri: Atatürk Palas ile birlikte toplam 164 oda kapasitesiyle hizmet veren otelde, 7 farklı oda kategorisi bulunmaktadır.

Otelin tüm odalarında LCD TV, kablosuz internet, Pay TV (ücretli), mini bar(ücretli), dijital elektronik kasa, saç kurutma makinesi, bornoz, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, telefon vardır.

24 saat oda servisi, otopark (ücretsiz), Business Center (ücretsiz), çamaşırhane ve kuru temizleme servisi, bay ve bayan kuaförü (ücretli),Tarihi Termal Havuz ve Türk Hamamı misafirlerin hizmetine sunulmuştur.

Otelde geleneksel lezzetlerin sunulduğu, keyifli vakit geçirebilecek Bursa manzaralı Restoran ve bar seçenekleri misafirlerin hizmetindedir.

Bursa ilinin en büyük termal havuzuna sahip olan spa merkezi 3000 m2′lik geniş alanı ile de eşsiz olup 1 adet termal kapalı havuz, 2 adet Türk hamamı, 1 adet VIP bölüm, aromaterapi hizmetleri ve 12 çeşit masaj tekniğinin uygulandığı masaj odaları, cilt bakım ve güzellik odası ve dinlenme bölümleri mevcuttur. Ayrıca 1 adet açık havuz bulunmaktadır

Atatürk Palas bölümü Bursa çekirge çelik palasOtel arazisi içerisinde yer alan ve farklı mimari yapısı ile misafirlere VIP hizmet sunmaktadır. 8 Adet Suite ve 15 Standart odadan oluşan Atatürk Palas’ta Butler hizmeti verilmektedir. Kendi bünyesinde ayrı resepsiyonu, Lalezar Restaurant ve Gabor Bar’ı bulunmaktadır. Atatürk Palas 1935 yılında inşaa edilmiş olup Mustafa Kemal Atatürk, Elizabeth Taylor, Zsa Zsa Gabor, Prenses Süreyya ve Prenses Nur başta olmak üzere bir çok ünlü konukları da ağırlamıştır.

Atatürk Palas’tan Spa bölümüne direk geçiş yapılabilmektedir.

Adres:
Hotel Çelik Palas Çekirge Cd. No:79 Bursa – Türkiye

Bursa Çekirge Çelik Palas Oteli Oda Fiyatı Bursa Çekirge Çelik Palas Oteli Oda Fiyatı Bursa Çekirge Çelik Palas Oteli Oda Fiyatı Bursa Çekirge Çelik Palas Oteli Oda Fiyatı

Post navigation