Buharkent Çavuşoğlu Termal Kaplıca Oteli Oda Ücreti

Buharkent ilçesinde kokar hamam bölgesi Çavuşoğlu Termal Kaplıca oteli oda fiyatı, tesis ve tedavi bilgileri:

Çavuşoğlu Termal Oteli tesis bilgisi:
Odalar; betonarme olup, komple mermer ve fayanstan oluşmaktadır. Odaların içinde yatak odası bölümü, televizyon, mutfak, buzdolabı,

banyo, tuvalet ve kaloriferli ısıtma sistemi, ayrıca her odaya ait balkon mevcut bulunmaktadır. Isıtma sistemi 12 ay çalışmaktadır..

Çavuşoğlu kaplıcalarında ender rastlanan doğal (tabii) sauna, çamur banyosu, mayasıl (hemoraid) tedavi odası sulu masaj odası ve thermal (şifalı su) su içeren kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Bu imkanların yanı sıra dağların yamaçlarına oturmuş güzel bir doğa ortamında güler yüzlü personeli ile hem iyi bir tatil imkanı sağlamakta, ayrıca sizleri fiziksel ve ruhsal bir tedavi ile uğurlamaktadır.

Şifa bilgisi:

Özellikle cilt hastalıklarında mantar, kaşıntı, uyuz, sedef gibi ve günlük cilt bakım uygulamalarında hızlı ve etkin sonuçlar vermektedir.

Sauna, yerden çıkan doğal buhar üzerine kurulmuş olup tamamen natureldir.

Çamur banyosu ve saunadan sonra termal yüzme havuzu ve masaj salonu hizmetinizdedir.

Adres:

Ulaşım:

Sarayköy – Tekke Mahallesi / Köyü (Kabaağaç Yolu Mevkii) Denizli

buharkent çavuşoğlu kaplıcalarıÇavuşoğlu (Tekke) kaplıcalarının yolu, her nevi taşıt trafiğine müsait yapıda olup, devamlı otobüs, dolmuş, taksi, minibüs, gibi mutat vasıta temini her zaman mümkündür.
Kaplıcaya Sarayköy ve Buharkent ilçelerinden sezon içinde karşılıklı seferler yapılmaktadır. Servis otosu Buharkent’ten her gün saat 10.00 da ve akşama kadar her saat hareket etmekte olup yol asfalttır. 

Buharkent Çavuşoğlu çamur Termal Kaplıca Oteli oda fiyatı Buharkent Çavuşoğlu çamur Termal Kaplıca Oteli oda fiyatı Buharkent Çavuşoğlu çamur Termal Kaplıca Oteli oda fiyatı

Post navigation