Balıkesir Manyas Kaplıcaları Serpin Termal Oteli Oda Fiyatı

Manyas Kızık Kaplıcaları Serpin Termal Oteli / Pansiyonu oda fiyatı, rezervasyon telefonu, tesis konaklama, adres ve şifa bilgileri:

Serpin Termal Oteli tesis bilgileri:
Devre mülklerde; yatak odası, salon ve gömme banyodan oluşan dairelerde; televizyon, buzdolabı, amerikan mutfak ve 4 kişinin rahatlıkla kullanabileceği şekilde mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır.

Apart Suit Daireler: Yatak odası, salon ve gömme banyodan oluşan dairelerde; televizyon, buzdolabı, amerikan mutfak ve 4 kişinin rahatlıkla kullanabileceği şekilde mutfak araç ve gereçleri bulunmaktadır. Odalarda termal su mevcut olup, kışın merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır.

Market
Açık Restoran
Bar Disco
Kafetarya
İnternet
Spor Salonu
Türk Hamamı / Sauna / Jakuzi
Açık – kapalı termal havuz

Bahçe, Açık otopark, Kiralık kasa, Kuru temizleme, Mescit, Evcil hayvan kabulü

Kızık Kaplıcaları şifa bilgileri:
Kum dökme, böbrek taşlarının düşmesi, kalsiyum nedeniyle erken yaşlanmanın önlemi, iskelet bozuklukları, bel boyun, sırt ağrılarının tedavisi yapılır.
Tesisde zayıflama ve tedavi kürlerinde kullanılan termal su,ülkemizin değişik yerlerindeki kaynak sularından bir çok yönden ayrılıyor.

Adres:
Ilıcabaşı Mevkii Kızık Köyü – Manyas / Balıkesir

Manyas Kızık Kaplıcaları Serpin Termal Oteli Pansiyonu oda fiyatı rezervasyon telefonu ücreti tesis konaklama adres şifa

Post navigation