Antakya Güngör Ottoman Palace Termal Oteli

Hatay / Antakya Güngör Ottoman Palace Termal Oteli; oda ücreti – fiyatı, şifa, konaklama, iletişim, rezervasyon, telefon numarası, ulaşımı, adresi bilgileri:

Antakya Ottoman Palace Termal Oteli Tesis Bilgisi:
Standart: 252 oda
hatay ottoman termal oteliEngelli odası: 2 oda
Sigara İçilmeyen Oda: 38 oda
Suite: 24 oda
Kral Dairesi: 2 oda
Toplam Oda Sayısı: 252 Oda
Yatak Kapasitesi: 650 Yatak
Tüm Odaların Dekorasyonu: Banyo/WC (banyoda telefon), ışıklı ayna, saç kurutma makinesi, LCD, telefon, uydu bağlantılı TV, müzik kanalları (TV’den, minibar, klima (merkezi sistem), elektronik özel kasa (ücretsiz), kapı zili ve balkon/teras (bazı odalar da) mevcuttur.
Oda zeminleri halı kaplıdır.
Standart Oda: Çift kişilik yatak, oturma grubu, banyodan oluşmaktadır.
Suite: İki yatak odalı ve oturma gurubu,bir banyodan oluşmaktadır.
Kral Dairesi: Toplam iki adet kral dairesi bulunmaktadır. İki yatak odası, bir oturma odası, bir toplantı odası, sauna, jakuzi, duş ve banyo bulunmaktadır.
Engelli Odaları: Standart olan bu odalar metrekare olarak daha geniş bir alana sahip, engellilerin her türlü ihtiyacına göre düzenlenmiştir.

Antakya Ottoman Palace Termal Oteli Tedavi Bilgisi:
3000 m² alan üzerine kurulu Termal & Spa bölümünde bayan, bay, aile termal kompleksleri ve özel aile banyoları olarak 4 bölümden oluşmaktadır.

Antakya Ottoman Palace’ın bünyesinde termal özelliğe sahip şifalı suyun mineral özelliği dünyada bilinen en yüksek değerdedir.(1 litrede 29.700 mg)

Otel bünyesinde bulunan şifalı suyun içerisinde bulunan iyodür adlı mineral litrede 15 mg.dır, dünyada sadece Almanya’da 1 litrede 6 mg.olarak bilindiği varsayarak eşi ve benzeri yoktur.

Çapa Tıp Fakültesi’nin analizleri sonucu bilinen 19 hastalığa çare olduğu kanıtlanmıştır. Termal & Spa merkezinde fitness center, vitamin bar, Türk Hamamı, sauna, buhar odaları, termal jakuzili havuzlar bulunmaktadır.

Şifalı suya girdikten sonra cilt bakım ünitelerimizden de faydalanıp pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Termal & Spa bölümünde ayrıca;
Cilt bakım üniteleri (yüz bakımı, peeling, hücre yenileyici bakım),
Vücut bakım üniteleri (çamur, yosun, çiçek, şarap, çikolata, süt, anti stres, aroma terapi banyoları),
Ayak bakım üniteleri (manikür, pedikür, parafin, sir ağda) ve
Masaj çeşitleri (Uzak doğu masajları, rehabilite (tedavi) köpüklü masaj, zayıflama masajı, lokal ve selülit masajları yapılmaktadır.

Adres:
Güngör Uydu Kent Antakya / Hatay

Antakya Güngör Ottoman Palace Termal Oteli Oda fiyatı Rezervasyon

Post navigation