Ankara Beypazarı Dutlu Tahtalı Beyter Termal Kaplıcası

Ankara Beypazarı Dutlu Tahtalı Beyter Termal Kaplıcası oda fiyatı, tesis ve tedavi bilgileri:

Ankara Beypazarı Dutlu Tahtalı Termal Kaplıcaları Beyter Oteli termal su ile banyo tedavisi yanısıra çamur tedavisi de yapılmaktadır.

İçme kürlerine de elverişli olan bu suların; romatizma, deri hastalıkları, kadın hastalıkları, sinir ve sindirim sistemi hastalıkları, böbrek ve idrar yolları ve metabolizma bozukluklarının tedavisinde olumlu etkileri görülmektedir.
Ayrıca içme olarak karaciğer, safrakesesi ve pankreas üzerinde etkili olmaktadır.

Beyter Beypazarı Dutlu Tahtalı Kaplıcaları Tesis Bilgileri:
Tesisler 300 oda ve 700 yatak kapasitelidir.

Odaların 36 adedi küvetlidir ve kaplıca suyu mevcuttur. Küvetli kaplıca suyu olan odalarda, telefon, televizyon, buzdolabı, duş, tuvalet, balkon mevcuttur. 24 adet olan duşlu odalarda ise balkon, duş, tuvalet, mevcuttur. 240 adet olan odalar ise muhtelif yatak kapasiteli olup pansiyon tipindedir.
Tesislerde konaklayanlardan sadece yatak ücreti alınmaktadır. Banyo ve termal içme sularından ise ücretsiz istifade edilmektedir. Yatak ücretleri odaların sınıf ve özelliklerine göre değişmektedir.

Blok Oteller ve Pansiyonlar

A Blok: Yaz Kış açıktır. Normal ve Suit odalarıyla hizmet vermektedir. Odalar 2 ve 3 kişiliktir. Otelin içinden kaplıca hamamlarına rahatlıkla inebilirsiniz. Odalarda televizyon, buzdolabı, telefon mevcuttur. Kaplıca suyu odalardaki küvetlerde kullanımınıza sunulmuştur. Yarım pansiyon dahildir.

Yaz ve kış aylarında bütün yıl boyunca açıktır.

H – İ Bloklar: 13 ve 18 nolu odalar, Küvetleri Odaların içinde olup kaplıca suyu mevcuttur. Odalarda televizyon, buzdolabı, telefon, 2 ve 3 yatak olanları mevcuttur. Yarım Pansiyon olarak hizmet vermektedir.
Kış Aylarında Kapalıdır.

beyter termal kaplıcası

Sevkli Hasta uygulaması Kaplıcalar Yönetmeliği çerçevesinde, tam teşekküllü Devlet Hastanelerinden alacağınız, sevk raporuyla Beyter Dutlu Tahtalı Termal İçmece ve Kaplıcaları’nda, tedaviniz sonucunda alacağınız tedavi belgesi ve faturanızla, Tedavi masraflarını (SGK vs.) Bütçe Kanununda belirtildiği şekilde geri alabileceksiniz.

Ulaşım:
Termal Beypazarı Dutlu Tahtalı Beyter kaplıca tesisi Ankara il merkezinden 90 Km. Beypazarı ilçe merkezine 20 km. mesafededir.

BEYPAZARI KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ
ANKARA KAPLICALARI TERMAL OTELLERİ

Ankara Beypazarı Dutlu Tahtalı Beyter Termal Kaplıca hamamları oda fiyat ücret rezervasyon

Post navigation