Amasya Gözlek Kaplıcaları Apple Park Termal Oteli

Amasya Apple Park Gözlek Termal Kaplıcası Oteli oda fiyatı, şifa, konaklama ve tesis bilgileri:

Amasya Gözlek Termal Kaplıcası şifa bilgileri;

Apple Park Gözlek Termal OteliHekim kontrolünde banyo uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların (romatoid artrit, ankilozan spondilit başta olmak üzere) kronik dönemlerinde; kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, travma, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak yararlanılmaktadır.

Ortopedik operasyonlar, beyin ve sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süreli hareketsiz kalma durumlarında, mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemlerdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda, cerebral palsy gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla faydanılmaktadır.

Stres bozukluğu, nörovejetatif distoniler örneklerindeki gibi genel stres bozukluklarında ve spor yararlanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılabilir niteliktedir.

The Apple Park Gözlek Termal Tesisi:
17 oda ve 4 apart daireden oluşan tesiste prefabrik üniteler, kapalı ve açık havuz ile sıra banyoları yer almaktadır. Amasya Gözlek Kaplıcasına Sağlık Bakanlığı’nca Kaplıca Tesis İşletme İzin Belgesi verilmiştir.

Otel odalarındaki özellikleri:
Jakuzi
Klima
Minibar
Tv
Telefon
Saç kurutma makinası

Suit apartlardaki özellikler:
Yatak Odası
Salon
Mutfak
Klima
Minibar
Tv-Telefon
Saç Kurutma Makinası
Not: Termal su tüm suit apartlara ulaşmaktadır.

Apartlardaki özellikler:
2 Oda 1 Salon
Tv
Telefon
Klima
Minibar
Saç Kurutma Makinası
Not: Termal su tüm suit apartlara ulaşmaktadır.

Ulaşım:
Amasya İli, Avrupa – İran Uluslararası Transit Karayolu üzerinde, Samsun İl Merkezine ve Samsun Havaalanına 120 km. mesafede bulunmaktadır. Amasya Gözlek termal kaplıca alanı, Amasya-Çorum yolunun 13. km sinde yer almaktadır.

Amasya Gözlek Kaplıcaları Apple Park Termal Oteli oda fiyatı Amasya Gözlek Kaplıcaları Apple Park Termal Oteli oda fiyatı Amasya Gözlek Kaplıcaları Apple Park Termal Oteli oda fiyatı

Post navigation