Afyon Gazlıgöl Termal Ablak Oteli / Pansiyonu

Afyon İhsaniye Gazlıgöl Ablak Termal Oteli / Pansiyonu oda ücreti, konaklama, tesis, rezervasyon, iletişim adresi ve şifa bilgileri

İhsaniye Gazlıgöl Termal Ablak Otel kaplıca suyunun şifalı olduğu hastalıklar:

· Böbrek ve idrar yolları hastalıkları: Kronik ve ödemsiz böbrek iltihabları, mesane iltihabı, idrar taşlarıyla ilgili hastalıklarda; karbonatlı, hidrokarbonatlı sulardan faydalanılır. Bu suların prostata iyi geldiği tespit edilmiştir.

· Deri hastalıkları: Bütün deri hastalıklarında; tuzlu, kükürtlü ve çamurlu sulardan faydalanılır.

· Hormonel hastalıklar: Bu hastalıklara, radio-aktiviteli sular iyi gelir.

· Göz hastalıkları: Kükürtlü ve iyotlu sulardan faydalanılır.

· Kadın hastalıkları: Bu konuda doktor tavsiyesi olmadan kaplıca tedavisi uygulanması doğru olmaz. Ateşli kadın hastalıklarında ve hamile kadınlarda kaplıca tedavisi son derece dikkatli ve mutlaka hekim gözetiminde yapılmasında fayda vardır. Bunların dışında Aybaşı bozuklukları, kronik rahim hastalıklarında; kükürtlü, çamurlu ve radio-aktiviteli sulardan faydalanılır.

· Kalp ve kan dolaşımı hastalıkları: İleri derecede kalp, kan dolaşımı ve damar sertliği de kaplıca tedavisi uygulanmaz. Diğerleri için tuzlu, iyotlu ve radio-aktiviteli sulardan faydalanılır.

· Mide ve bağırsak hastalıkları: Ağır mide nezlesi, mide tümörü, sifilitik gastrit ve pilor daralmalarında kaplıcalardan faydalanılmaz. Kronik gastrit, kronik bağırsak nezlesi, bağırsak gazları, hazımsızlık ve kronik kabızlıklarda ise; hidrokarbonatlı, sülfatlı sulardan faydalanılır.

· Romatizmal hastalıklar: Akut ve ateşli romatizmada, kaplıca tedavisi uygulanmaz. Kronik romatizmada ise; tuzlu, karbonatlı, sülfatlı, kükürtlü, radio-aktiviteli ve çamurlu sulardan faydalanılır.

· Safra kesesi ve karaciğer hastalıkları: Safra kesesi, karaciğer, pankreas hastalıklarında; karbonatlı, hidrokarbonatlı ve sülfatlı sulardan faydalanılır. İleri safhadaki Siroz’da kullanılmaz.

· Sinir sistemi hastalıkları: Siyatik, lumbago, nevralji, nevrasteni, psikasteni ve nevroz gibi sinir hastalıklarında; tuzlu, çamurlu ve radio-aktiviteli sulardan faydalanılır.

· Solunum yolu hastalıkları: Astım, bronşit gibi solunum yolu hastalıklarında; tuzlu, iyotlu ve kükürtlü sulardan faydalanılır. İleri derecedeki verem, damar sertliği ve kalp hastalıklarında kullanılmaz.

· Şeker hastalığı: Sodyum bikarbonatlı sulardan faydalanılır.

Ablak Termal Otel Tesis Bilgileri:

Hotel 30 oda, 90 yatak mevcuttur. Ayrıca 10 suit oda bulunmaktadır.

Mütevazi ve şirin aile dinlenme ve çocuk oyun parkı manzaralı Termal Hotel’de:

Apart odalarda:
200x150cm termal havuzumuzda çocuk havuzu, geniş oturma ve dinlenme yerleri, duş alanı, standartlara uygun havalandırma sistemi ve orta yaşlılar için kurna mevcuttur.

Apartlarda;
* Modern ve geniş mutfak tezgahı, modern tezgah altı ve üstü mutfak dolapları, davlumbaz, aspiratör, büyük sanayii tüpü, set üstü ocak, bir mutfak için gerekli tüm mutfak gereçleri, steril, ferah ortamda toplu yemek servisleri için servis masası mevcuttur.

* Oturma ve dinlenme salonunda; Tv, merkezi uydu sistemi ile geniş kanal yelpazesi, wireless, mini buzdolabı, oturma grupları, isteğe bağlı olarak ek yatak ilavesi yapılabilinir.

Gazlıgöl ablak termal oteli

Apartlardaki yatak odaları
Stüdyo ( 1+1),
Çift Kişilik suit odalar,
Çocuklu aileler için 3 ve 4 kişilik odalar,
Geniş ve büyük aileler için ise 5 ve 6 kişilik odalar mevcuttur.
Tüm odalar geniş, ferah, güneş ve balkonu görüp, ana cadde üzeri park manzaralıdır.

Adres:
Jandarma Yanı Kızılay Madensuyu Yolu Gazlıgöl – İhsaniye / Afyon

GAZLIGÖL / İHSANİYE TERMAL OTELLERİ

AFYONKARAHİSAR TERMAL OTELLERİ

Afyon Gazlıgöl Termal Ablak Oteli Pansiyonu oda fiyat ücret rezervasyon iletişim konaklama 

Post navigation