Afyon Bolvadin Özer Termal Kaplıca Oteli

Afyonkarahisar Bolvadin Kaplıcaları Özer Termal Oteli, tedavi, konaklama, tesis, rezervasyon bilgileri:

Afyon Bolvadin Termal Kaplıcaları tedavi bilgileri:

Bolvadin Kaplıcaları özer termal otelRomatizmal hastalıklar (iltihaplı eklem romatizması), ankilozan spondilit (omurganın zamanla hareketsiz hale geldiği hastalık türü), osteoporoz (kireçlenmeler), sedef benzeri deri hastalıkları, yumuşak doku romatizması (fibromyalji, mafsal ağrıları), bel ve boyun fıtıkları, siyafalji gibi disk hastalıkları, fasia-tendom hastalıkları, safra kesesi böbrek ve idrar yolu hastalıkları, mekanik bel ve boyun ağrıları, çeşitli ortopedik ameliyatlardan sonra eklemlerde oluşan tutukluk ve sertlikler, mide ve bağırsak hastalıkları, nörolojik hastalıklar (nevraljiler, paraliziler gibi sinir ağrıları ve felçler, kas hastalıkları, erkeklerde cinsel işlev bozuklukları ve kısırlık sorunları, saç ve deri hastalıkları, kronik ağrılara rahatsızlıklarına olumlu etkisi görülmektedir.

Ayrıca içme uygulamaları şeklinde osteoporoz ve üst gastrointestinal sistemin fonksiyonel rahatsızlıklarına olumlu etkisi görülmektedir.

Özer Otel tesis bilgileri:
25 oda, 100 yatak kapasiteli Belediye Belgelidir. Otel 12 ay açık ve otelde açık yüzme havuzu ve sauna bulunmaktadır.

Bolvadin Belediyesi Kaplıca Tesisleri
Tesiste 370 yatak kapasiteli 74 adet apart villa bulunmaktadır. Tesis 12 ay hizmet vermektedir. Ayrıca kaplıca alanında Bolvadin Belediyesi tarafından işletilen 180 yatak kapasiteli 60 adet halk tipi ev olarak nitelendirilen konaklama üniteleriyle birlikte 4 adet kapalı havuz, 2 adet açık havuz, 6 adet özel banyo ve 1 adet sauna bulunmaktadır.

Ulaşım:
Kaplıca alanı Afyonkarahisar Konya karayolu üzerinde bulunmakta olup Afyonkarahisar il merkezine 20 km., Bolvadin ilçe merkezine ise 30 km. uzaklıktadır.

BOLVADİN TERMAL KAPLICA OTELLERİ

AFYONKARAHİSAR TERMAL KAPLICA OTELLERİ

Afyon Bolvadin belediyesi heybeli Termal Kaplıca Özer Otelleri oda fiyat ücret rezervasyon

Post navigation